Tieto riadky sú určené všetkým, ktorí prejavili záujem o zber, pestovanie, alebo výkup liečivých rastlín.

Teší nás, že sa našli nadšenci pre tento druh práce spojenej s relaxom a dobrým pocitom navodeným príjemnou vôňou najčistejšej prírody.

Naša firma vykupuje liečivé rastliny / ďalej LR/ iba v suchom stave. V prípade, že nemáte v oblasti zberu z voľnej prírody, alebo pestovania LR zatiaľ skúsenosti, je potrebné mať priestor na sušenie, alebo umelú sušiareň, priestor na skladovanie a v prípade pestovania kvalitnú pôdu, najlepšie v lokalite so závlahou. Ak máte tieto možnosti, už chýba len chuť pracovať. V prípade záujmu, pošleme vám dokumentáciu o pestovaní jednotlivých druhov LR, podľa vášho výberu z našej ponuky. Zároveň vám vieme poskytnúť informácie z našich dlhoročných skúseností, ktoré sme nadobudli s našimi stálymi pestovateľmi a nákupňami LR. Zabezpečujeme obalový materiál a zvoz LR od našich zmluvných dodávateľov do našej firmy. Tu sa každá dodávka LR preverí kvalitatívne v laboratóriu a pošle na spracovanie a zabalenie v baliarni do čajových vrecúšok.

Ak sme Vás touto myšlienkou zaujali, pre viac informácií nás kontaktujte v pracovné dni na tel. číslo a e-mail uvedených v kontaktoch.