Pravidelné vyprázdňovanie

3,49  vrátane DPH

Výživový doplnok

Porciovaná bylinná zmes s inulínom 

Inulín = výťažok z koreňa čakanky. Ľan prispieva k pravidelnej funkcii čriev, zlepšuje črevnú peristaltiku a podporuje trávenie. Podporuje pocit plnosti a nasýtenia. Mäta má pozitívny vplyv na správnu funkciu tráviaceho traktu. Fenikel podporuje trávenie a vylučovanie. Inulín podporuje trávenie , prispieva k stimulácii produkcie tráviacich štiav a ku gastrointestinálnej pohyblivosti.

Vzhľadom k súčasným zákonom EÚ, my ako výrobca bylinných čajov, máme zakázané na našich internetových stránkach a na obaloch výrobkov uvádzať liečivé účinky liečivých rastlín. Viac informácií o koreni Čakanky, Ľane siatom, Jarabine vtáčej a Pyšteku obyčajnom nájdete v atlasoch liečivých rastlín alebo priamo kliknutím sem:
Čakanka

Ľan siaty

Jarabina vtáčia

Pyštek obyčajný

Vymazať
Katalógové číslo: 1010036.01 Kategórie: , ,
Popis

Popis

Hmotnosť obsahu: 140g

Bylinná zmes: 10 vreciek po 6g (60g)

Inulín: 10 vreciek po 8g (80g)

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Zloženie

Inulín (extrakt z koreňa čakanky), Jarabina vtáčia (plod), Baza čierna (plod), Pyštek obyčajný (vňať), Ľan siaty (semeno), Mäta pieporná (vňať), Topoľovka ružová (kvet), Fenikel obyčajný (plod)

Hmotnosť

140g, Bylinná zmes: 10 vreciek po 6g (60g), Inulín: 10 vreciek po 8g (80g)

Návod na prípravu

1 vrecko zalejte 0,3l vriacej vody, nechajte 10 min. vylúhovať a do výluhu vysypte 1 vrecko inulínu. Intenzívne miešajte až do rozpustenia.

Dávkovanie

2x denne 1 porcia (1 vrecko bylinnej zmesi + 1 vrecko inulínu)

Balenie

kartón (10 kusov), kus